★ פרס האקדמיה הישראלית לטלוויזיה - קטגוריות לפי מיקום ..

                                     

★ פרס האקדמיה הישראלית לטלוויזיה

באקדמיה הישראלית של הטלוויזיה פרס הוא פרס המוענק מדי שנה על ידי האקדמיה הישראלית לקולנוע וטלוויזיה יוצא דופן בטלוויזיה אנשים, החל בשנת 2003. עד 2003, טלוויזיה הפרסים ניתנו במסגרת של הסרט פרסי האקדמיה.

ב-2003, האקדמיה לקולנוע וטלוויזיה, החליט לערוך נפרד השנתי טקס פרס כבוד פרסים ישראלים מפיקי סרטים וטלוויזיה המשתתפים. כל יולי, חברי האקדמיה לבחור מועמדים לקבלת פרסים שונים, ולבסוף הזוכים. במהלך הטקס, חברי האקדמיה לחלק את הפרסים באמצעות מנחים ואורחים מוזמנים, ליוצרים של תוכניות, סדרות טלוויזיה.

בעבר, את הטקס בשידור חי על תל-מודעות טלוויזיה, מבקש ולאחר מכן בערוץ 10 עם זאת, בשל מחלוקות בין הזכיינים לשדר את הטקס הסתיים ב-2010.

ב-17 במרץ 2017, את הטקס בשידור חי באינטרנט ב-2016.

את הטקס 2017 התקיים ב-9 במרץ 2018, שודרה על פי בקשה 12.

את הטקס 2018 בשידור חי כאן ב-11.

                                     

1. 2003 פרסי האקדמיה לטלוויזיה. (2003 Television Academy Awards)

  • משחק בסדרת קומיקס: אורי גוטליב, "נדודים".
  • סדרה קומית: "נדודים". (Comic series: "wandering")
  • פנאי ובידור מגזין: "ערב טוב עם גיא פינס".
  • תוכנית האירוח: "yitzpan". (Talk show: "yitzpan")
  • הטקס מנחה: יעל abaksis.
  • סדרה תיעודית: "דרום". (Documentary series: "South")
  • סדרה דרמטית: "שבתות וחגים".
  • תוכנית בידור: "שי ו "דרור".
  • אקטואליה התוכנית: "דין וחשבון עם רינו צרור".
  • סרט טלוויזיה או מיני סדרה: "היה או לא היה".
  • ילדים ונוער תוכנית: "ילדים של נפוליאון היל".
  • משחק דרמטי סדרה: ירדן בר-Starva "בנות בראון".
  • משחק, דרמה, מיני סדרה או סרט טלוויזיה: יהודה לוי "יוסי אדגר".
  • מקורי דרמה: "יוסי אדגר".
                                     

2. 2004 פרסי האקדמיה לטלוויזיה. (2004 Television Academy Awards)

  • סדרה תיעודית: "במדינת היהודים".
  • פנאי ובידור מגזין: "ערב טוב עם גיא פינס".
  • המיקום של הטקס:" היכל פי לתרבות ואמנויות בפתח תקווה".
  • פרס מפעל חיים: אדום-חם חיים.
  • ילדים ונוער תוכנית: "ילדים של נפוליאון היל".
  • שחקן בסדרת קומיקס: עומר ברנע "אסתי המכוערת".
  • תוכנית בידור: "ארץ נהדרת".
  • הטקס מנחה: גידי גוב.
  • סרט טלוויזיה או מיני סדרה: "שתיקת הסירנות".
  • שחקן דרמה, מיני סדרה או סרט טלוויזיה: דרור קרן "רינה ואריק לנצח".
  • אקטואליה התוכנית: "דין וחשבון עם רינו צרור".
  • שחקנית דרמטית סדרה: שרה פון שוורץ "ירושלים מעורב".
  • שחקנית בסדרת קומיקס: ריקי Belich "אסתי המכוערת".
  • תוכנית האירוח: "חוצה ישראל".
  • מקורי דרמה: "הללויה". (Original drama: "Hallelujah")
  • שחקן דרמטי סדרה: אמיל בן-ארי "ירושלים מעורב".
  • סדרה קומית: "מ. ק. 22".
  • שחקנית דרמה, מיני סדרה או סרט טלוויזיה: לאורה ריבלין "המסע הארוך".
  • סדרה דרמטית: "ירושלים מעורב".
                                     

3. 2005 פרסי האקדמיה לטלוויזיה. (2005 Television Academy Awards)

  • שחקן דרמטי הסדרה: אסי כהן - "אהבה זה כואב".
  • מקורי דרמה: "האטה תגרום סבאח".
  • שחקנית דרמטית סדרה: אורלי zilberschz-בנאי "לתפוס את השמיים".
  • תוכנית בידור: "כוכב נולד 2".
  • פרס מפעל חיים: עוזי פלד מנכ ל telad.
  • סדרה תיעודית: "החומר שממנו יוצרים אהבה".
  • המיקום של הטקס: מלון "דן פנורמה תל אביב".
  • שחקנית דרמה, מיני סדרה או סרט טלוויזיה: ריימונד Abaxis "האטה yasabah סבאח".
  • פנאי ובידור מגזין: "ערב טוב עם גיא פינס".
  • סדרה קומית: "ארץ נהדרת".
  • שחקן בסדרת קומיקס: מוני Moshonov "קצרים".
  • תוכנית האירוח: "כל בוקר".
  • הטקס מנחה: רמי weberger וענת wexman.
  • שחקנית בסדרת קומיקס: קרן מור, "קצרים".
  • סדרה דרמטית: "אהבה זה כואב".
  • סרט טלוויזיה או מיני סדרה: "המדינה מעלה".
  • שחקן דרמה, מיני סדרה או סרט טלוויזיה: דרור קרן "תאץ".
  • אקטואליה התוכנית: "לונדון את קירשנבאום".
  • ילדים ונוער תוכנית: "אדום".


                                     

4. 2006 פרסי האקדמיה לטלוויזיה. (2006 Television Academy Awards)

ב-2006, פרס ראשון מופץ מצטיינים במאים, תסריטאים בטלוויזיה. על פי הפרסים השערות נוספו בשל בכיסוי תקשורתי נרחב לאחר קרב Bhut יוצרים. גם השנה, פרסים ב דיילי דרמה קטגוריה לא היו מופצים, ובמקומו נוספה הקטגוריה של סדרה קומית דרמטית. בנוסף, פרסים חולקו יוצרים ושחקנים ילדים ונוער סדרה. באופן בלתי צפוי, חדשות ערוץ 2 החברה לא להגיש את מועמדותו השנה נובע, לדבריה, כדי מתמשך העדפה בשנים האחרונות עבור חדשות ערוץ 10. זה גם עומד על חוסר מועמדות ל "כוכב נולד 3" במציאות להראות קטגוריה. במספר מועמדויות הוביל את תוכניות "בטיפול" של הוט 3 שבע מועמדויות ו - "ח" של ערוץ הילדים של הוט 8 מועמדויות ואת חברת הלוויין יס עם הנוער הסדרה ראש גדול.

  • מגזין תכנית בתחומים של תרבות ופנאי: "ערב טוב עם גיא פינס" הוט 3.
  • הבמאי של ילדים של הסדרה: רובי duanias "ח".
  • המיקום של הטקס: "אולפני הרצליה".
  • השחקנית הטובה ביותר לילדים ונוער סדרה: אלמה בן-זאב, "ראש גדול".
  • הריאלטי הטובה ביותר:" רוקדים עם כוכבים של רשת.
  • השחקנית הטובה ביותר יחיד דרמה, מיני סדרה, סרט טלוויזיה וסדרת דרמה: איילת zorer "בטיפול".
  • השחקן הטוב ביותר על ילדים ונוער סדרה: אדם הירש "ראש גדול".
  • לשחקנית הטובה ביותר בסרט קומי-דרמטי הסדרה: אורנה בנאי "אמה".
  • הטקס מנחה: יוסי אלפי שירים.
  • הכי דרמטי בסדרה קומית: "אמה" שידורי קשת.
  • לתסריט לסדרת הדרמה: אורי סיון, ניר ברגמן, אסף ציפור, יעל Hadiya, דפנה לוין, ארי פולמן "בטיפול".
  • מקורי, דרמה, סרט טלוויזיה, מיני סדרה: "מלנומה אהובתי" רשת.
  • הבמאי הטוב ביותר של הקומדיה-סדרה דרמטית: רם נהרי "אמה".
  • את לבמאי הטוב ביותר, במקום אחד, דרמה, מיני סדרה, סרט טלוויזיה ואת סדרת הדרמה: ניר ברגמן. חגי לוי "בטיפול".
  • תוכנית האירוח: "חוצה ישראל" הטלוויזיה החינוכית.
  • אקטואליה תוכנית ו / או תחקיר ו / או חדשות: "לונדון את קירשנבאום" בערוץ 10.
  • פרס מפעל חיים: שמואל Imberman.
  • הטוב ביותר תוכנית בידור: "ארץ נהדרת" שידורי קשת.
  • תעודת הסדרה" ארץ המתנחלים telad.
  • התסריט הכי טוב בקומיקס-סדרה דרמטית: תמר מרום "אמה".
  • את סדרת הדרמה הטובה ביותר: "בטיפול" הוט 3.
  • ילדים ונוער תוכנית:" ח ערוץ הילדים, HOT.
  • השחקן הטוב ביותר קומיקס-סדרה דרמטית: אבי קושניר, "החיים זה לא הכל".
  • התסריט בבית ילדים של הסדרה: גיורא hamitzer "ח".
  • השחקן הטוב ביותר, במקום אחד, דרמה, מיני סדרה, סרט טלוויזיה וסדרת דרמה: אסי דיין "בטיפול".
  • את התצלום הטוב ביותר: "מלנומה אהובתי".
                                     

5. 2007 פרסי האקדמיה לטלוויזיה. (2007 Television Academy Awards)

  • התסריט הטוב ביותר, במקום אחד, דרמה, מיני סדרה, סרט טלוויזיה וסדרת דרמה: רונית ויס-ברקוביץ, עמית ליאור ואת שוקי בן-נעים "במרחק נגיעה".
  • תוכנית האירוח:" יאיר לפיד רשת.
  • אקטואליה תוכנית ו / או תחקיר ו / או חדשות: "לונדון את קירשנבאום" בערוץ 10.
  • את הבמאי הטוב ביותר בסדרת קומיקס: שחר berlovich "מסודרים".
  • הבמאי הטוב ביותר, במקום אחד, דרמה, מיני סדרה, סרט טלוויזיה וסדרת דרמה: רוני ניניו "במרחק נגיעה".
  • פרס מפעל חיים: דן shilun.
  • ריאליטי:" נולד לרקוד שידורי קשת.
  • סדרה קומית:" מסודרים שידורי קשת.
  • השחקנית הטובה ביותר בסדרת קומיקס: קרן מור, "קצרים".
  • מגזין תכנית בתחומים של תרבות ופנאי: "ערב טוב עם גיא פינס" הוט 3.
  • התסריט הכי טוב בסדרת קומיקס: אסף הראל, דוד ליפשיץ, איתי Reicher, בני בשן, דניאל nekstard וערן zarkhovich "מסודרים".
  • השחקן הטוב ביותר, במקום אחד, דרמה, מיני סדרה, סרט טלוויזיה וסדרת דרמה: הנרי דוד, "במרחק נגיעה".
  • המיקום של הטקס: "אולפני הרצליה".
  • השחקן הטוב ביותר בסדרת קומיקס: אסי כהן, "מסודרים".
  • בודדת, דרמה, סרט טלוויזיה, מיני-סדרת דרמה, סדרת:" במרחק נגיעה רשת.
  • תוכנית בידור:" ארץ נהדרת שידורי קשת.
  • תעודת הסדרה" עשרת הדיברות שידורי קשת.
  • הטקס מנחה: משה Detz, יואב tzafir ואת אסי לוי.
  • ילדים ונוער תוכנית:" ח ערוץ הילדים, הוט.
  • השחקנית הטובה ביותר יחיד דרמה, מיני סדרה, סרט טלוויזיה ואת סדרת הדרמה: א Belper בר "מישהו לרוץ איתו".
                                     

6. 2008 פרסי האקדמיה לטלוויזיה. (2008 Television Academy Awards)

  • הטקס מנחה: קרן מור, דב נבון.
  • התסריט הטוב ביותר בסדרת דרמה: אורי סיון, קרן מרגלית, יעל Hadiya, שירי ארצי, אסף ציפור, דפנה לוין, עוזי וייל "בטיפול".
  • מגזין תכנית בתחומים של תרבות ופנאי: "ערב טוב עם גיא פינס" חם.
  • תוכנית הריאליטי:" הישרדות 10 ערוץ 10.
  • תעודה סדרה: "האולפן" שידורי קשת.
  • ילדים ונוער תוכנית: "האי" חם", ערוץ הילדים.
  • אקטואליה תוכנית ו / או תחקיר ו / או חדשות: "לונדון את קירשנבאום" בערוץ 10.
  • תוכנית האירוח:" הלילה עם ליאור Schlein ערוץ 10.
  • סדרת הדרמה: "פרשת השבוע" חם.
  • את הבמאי הטוב ביותר בסדרת קומיקס: עודד דוידוף "הכל דבש".
  • בודדת, דרמה, סרט טלוויזיה, מיני-סדרת דרמה, סדרת: "להוציא את הכלב" חם.
  • התסריט הכי טוב בסדרת קומיקס: יעל פוליאקוב ואת עומר תדמור, "הכל דבש".
  • השחקן הטוב ביותר בסדרת קומיקס: ישראל פוליאקוב - לאחר נפטרה "הכל דבש".
  • המיקום של הטקס: "אולפני הרצליה".
  • פרס מפעל חיים: רבקה מיכאלי.
  • השחקנית הטובה ביותר יחיד דרמה, מיני סדרה, סרט טלוויזיה וסדרת דרמה: אסי לוי, גב זק "בטיפול".
  • סדרה קומית:" כל דבש רשת.
  • התסריט הכי טוב יחיד דרמה, מיני סדרה סרט טלוויזיה: ניר ברגמן ושירלי mushof "להוציא את הכלב".
  • הבמאי הטוב ביותר בסדרת דרמה: רני בלייר "פרשת השבוע".
  • תוכנית בידור:" ארץ נהדרת שידורי קשת.
  • השחקן הטוב ביותר, במקום אחד, דרמה, מיני סדרה, סרט טלוויזיה וסדרת דרמה: אסי דיין "בטיפול".
  • השחקנית הטובה ביותר בסדרת קומיקס: יעל פוליאקוב, "כל דבש".
  • המשחק תכנית:" אחד נגד מאה רשת.


                                     

7. 2009 פרסי האקדמיה לטלוויזיה. (2009 Television Academy Awards)

ב-28 באוגוסט, 2009, הפרס השנתי נערך טקס בבית-המשכן לאמנויות הבמה בבאר שבע.

  • השחקן הטוב ביותר בסדרת קומיקס: Tsahi גראד "אמה".
  • הבמאי הטוב ביותר בסדרת דרמה: עודד דוידוף "עשן tamarot".
  • תוכנית בידור:" ארץ נהדרת שידורי קשת.
  • תוכנית האירוח: "נפש לדבר" חם.
  • אקטואליה תוכנית ו / או תחקיר ו / או חדשות: "עובדה" שידורי קשת.
  • סדרה קומית: "רד בנד" חם.
  • ילדים ונוער תוכנית: "דאוס" כן.
  • התסריט הכי טוב בסדרת קומיקס: דורון צור, ירון Niski "רד בנד".
  • הטוב ביותר סרט טלוויזיה, מיני-סדרה או דרמת:" מרחב מוגן".
  • השחקנית הטובה ביותר יחיד דרמה, מיני סדרה, סרט טלוויזיה וסדרת דרמה: יעל Sharoni "סרוגים".
  • סדרת הדרמה:" סרוגים כן.
  • ריאליטי:" האח הגדול שידורי קשת.
  • הטוב ביותר מערכונים בתוכנית:" קצרים רשת.
  • מגזין תכנית בתחומים של תרבות ופנאי: "ערב טוב עם גיא פינס" חם.
  • הבמאי הטוב ביותר של בסדרה קומית: איתן צור וקרן shochma "רד בנד" יחד עם רם נהרי "אמה".
  • השחקנית הטובה ביותר בסדרת קומיקס: קרן מור, "קצרים".
  • תעודת הסדרה" לונדון פינת בן יהודה כן ו ערוץ עשר.
  • צילום פרס: ירון שרף "tamarot עשן".
  • מנחי הטקס: יעל פוליאקוב ואורי גוטליב.
  • התסריט הטוב ביותר בסדרת דרמה: איב Divon, אליעזר שפירא, יעל רובינשטיין, אילן ashkoli, rananit parshani, שמואל חיימוביץ, וישי Goldflam "סרוגים".
  • פרס מפעל חיים: ספי ריבלין.
  • השחקן הטוב ביותר, במקום אחד, דרמה, מיני סדרה, סרט טלוויזיה וסדרת דרמה: משה ibgi "הבורר".


                                     

8. 2010 טלוויזיה פרסי האקדמיה. (2010 Television Academy Awards)

  • הטקס מנחה: מיקי לאון ויותם קושניר.

ב-13 ביולי, 2010 השנתי טקס הענקת הפרסים התקיים ב תיאטרון ירושלים.

  • סדרת הדרמה:" חטפו שידורי קשת.
  • אקטואליה תוכנית ו / או תחקיר ו / או חדשות: "לונדון קירשנבאום" בערוץ 10.
  • סדרה קומית:" רמזור שידורי קשת.
  • הבמאי הטוב ביותר בסדרת דרמה: גידי רף "חטופים".
  • תוכנית האירוח: "חוצה ישראל" הטלוויזיה החינוכית.
  • השחקן הטוב ביותר בסדרת קומיקס: דיברתי אתו, גבאי ששון "פולישוק".
  • תעודת הסדרה "מחוברים" hot.
  • ילדים ונוער תוכנית: "דאוס" כן.
  • הבמאי הטוב ביותר בסדרת קומיקס: דני סירקין "הכל דבש".
  • מגזין תכנית בתחומים של תרבות ופנאי: "ערב טוב עם גיא פינס" hot ואת ערוץ 10.
  • התסריט הכי טוב את סדרה קומית: יעל פוליאקוב, "כל דבש".
  • השחקנית הטובה ביותר יחיד דרמה, מיני סדרה, סרט טלוויזיה וסדרת דרמה: יעל abaksis "חטופים".
  • ריאליטי:" האח הגדול שידורי קשת.
  • תוכנית בידור:" ארץ נהדרת שידורי קשת.
  • השחקנית הטובה ביותר בסדרת קומיקס: יעל פוליאקוב, "כל דבש".
  • הטוב ביותר היומי סדרת הדרמה: "Aspor" חם.
  • הטוב ביותר סרט טלוויזיה, מיני - סדרה או דרמת:" תמיד אותו חלום חם.
  • תוכנית בידור-את הסרט התיעודי הטוב ביותר:" מונית הכסף שידורי קשת.
  • פרס מפעל חיים: יצחק מאי.
  • השחקן הטוב ביותר, במקום אחד, דרמה, מיני סדרה, סרט טלוויזיה וסדרת דרמה: אישי גולן "נחטף".
  • את התסריט הטוב ביותר בסדרת דרמה: איב Divon ואת אליעזר שפירא "סרוגים".
                                     

9. 2011 טלוויזיה פרסי האקדמיה. (2011 TV Academy Awards)

ב-6 בינואר, 2012 השנתית של טקס הענקת הפרסים התקיים בתל-אביב.

  • התסריט הכי טוב בסדרת קומיקס: הצד Kashu "עבודה ערבית".
  • אקטואליה תוכנית ו / או תחקיר ו / או חדשות: "המקור" חדשות 10.
  • את לבמאי הטוב ביותר בתוך סדרה קומית: איתן צור, "המשרד".
  • תוכנית האירוח:" הינשופים חם.
  • סדרת הדרמה:" פלפלים צהובים שידורי קשת.
  • את התסריט הטוב ביותר בסדרת דרמה: קרן מרגלית "פלפלים צהובים".
  • תוכנית בידור:" ארץ נהדרת שידורי קשת.
  • תעודת הסדרה "מחוברים" hot.
  • הטוב ביותר סרט טלוויזיה, מיני-סדרה או דרמת: "אוכלי נבלות" חם.
  • המשחק תכנית:" מונית הכסף שידורי קשת.
  • השחקן הטוב ביותר בסדרת קומיקס: דביר bandek "המשרד".
  • סדרה קומית:" עבודה ערבית קשת שידורים.
  • השחקנית הטובה ביותר בסדרת קומיקס: קלרה ח ורי "עבודה ערבית".
  • ילדים ונוער תוכנית: "hassamba דור 3" חם.
  • מגזין תכנית בתחומים של תרבות ופנאי:" ערב טוב עם גיא פינס ", ערוץ 10.
  • השחקנית הטובה ביותר יחיד דרמה, מיני סדרה, סרט טלוויזיה וסדרת דרמה: גב זק "צהובים פלפלים".
  • השחקן הטוב ביותר, במקום אחד, דרמה, מיני סדרה, סרט טלוויזיה וסדרת דרמה: יוסי מרש ק "צהובים פלפלים".
  • פרס מפעל חיים: מיכה שגריר.
  • הטקס המנחה: יובל שגב, איתי thurgman, עדנה balilius ורמי ברוך.
  • הבידור הטוב ביותר-סרט תיעודי התוכנית: "מה זה השטויות האלה?!"שידורי קשת.
  • הבמאי הטוב ביותר בסדרת דרמה: קרן מרגלית, אמון קוטלר "פלפלים צהובים".
  • ריאליטי:" האח הגדול שידורי קשת.
                                     

10. 2012 טלוויזיה פרסי האקדמיה. (2012 Television Academy Awards)

ב-16 בדצמבר, 2012, רשימת המועמדים 2012 טלוויזיה פרסים פורסם ב-27 קטגוריות. ב-11 בינואר, 2013, הזוכים הוכרזו בטקס שנערך בתל אביב.

  • המשחק תכנית: "אל תפיל את המיליון" בערוץ 2.
  • השחקנית הטובה ביותר בסדרת דרמה: דנה Moden "אננדה".
  • את הבמאי הטוב ביותר בסדרת קומיקס: שי עוף "עבודה ערבית".
  • השחקנית הטובה ביותר בסדרת קומיקס: קלרה ח ורי "עבודה ערבית".
  • התסריט. הטוב ביותר בסדרת דרמה: יוסי mademoni "30 ₪ לשעה".
  • תוכנית בידור:" מצב האומה של רשת.
  • הבמאי הטוב ביותר בסדרת דרמה: דוד אופק ושרי azuz"30 ₪ לשעה".
  • תעודת הסדרה" הקיבוץ הוט ו-הערוץ הראשון.
  • אקטואליה התוכנית, תחקיר או חדשות:" המקור חדשות 10.
  • תוכנית האירוח:" הינשופים חם.
  • השחקן הטוב ביותר בסדרת דרמה: עמוס תמאם "אחת אפס אפס".
  • סדרה קומית:" עבודה ערבית קשת שידורים.
  • מגזין תכנית בתחומים של תרבות ופנאי:" ערב טוב עם גיא פינס ", ערוץ 10.
  • את Doko-ריאליטי: "חי בלה לה לנד" כן.
  • השחקן הטוב ביותר בסדרת קומיקס: נורמן עיסא הערבי "עבודה".
  • התסריט הכי טוב בסדרת קומיקס: הצד Kashu "עבודה ערבית".
  • ילדים ונוער סדרה:" אלופים ערוץ הילדים-כן.
  • ריאליטי:" קול ישראל רשת.
  • סדרת הדרמה: "30 ₪ לשעה".
  • טקס מארח: אייל רוזלס ומיקי קם.
  • פרס מפעל חיים: מוטי קירשנבאום.


                                     

11. 2013 פרסי האקדמיה לטלוויזיה. (2013 Television Academy Awards)

ב-24 בינואר 2014, 2013 טקס הענקת הפרסים התקיים בתל-אביב. במהלך הטקס, מספר אירועים התרחשו שסבבו סביב מאבקם של יוצרי ו תסריטאים בטלוויזיה זיכיון להמשך הפעילות של תל אביב תמלוגים הארגון.

  • אקטואליה תוכנית ו / או תחקיר ו / או חדשות: עובדה ערוץ 2, קשת.
  • הבמאי הטוב ביותר בסדרת קומיקס: שי עוף עבודה ערבית.
  • הבידור הטוב ביותר, המשחק הראה התכנית: מצב האומה, ערוץ 2, רשת.
  • השחקן הטוב ביותר ב-סדרות דרמה / מיני סדרה / ילדים ונוער הסדרה: דב גליקמן steysl.
  • התסריט הכי טוב בסדרת קומיקס: הצד Kashu עבודה ערבית.
  • המנחה של הטקס: אבי teremin אסתי kosivetsky.
  • הבמאי הטוב ביותר ב-סדרות דרמה / מיני סדרה / ילדים ונוער הסדרה: אלון Zingman steysl.
  • הטוב ביותר של ילדים ובני נוער סדרה: ניקלודיאון חממה, כן.
  • הטוב ביותר מיני סדרת הדרמה: אבודים באסיה כן.
  • התסריט הטוב ביותר ב-סדרות דרמה / מיני סדרה / ילדים ונוער סדרה: ג ונתן indorsky, אורי אלון shtisl.
  • הכי סדרה קומית: הפרלמנט בערוץ 2, שידורי קשת.
  • השחקנית הטובה ביותר בסדרת קומיקס: ליאת הר לב הפרלמנט.
  • סדרת הדרמה הטובה ביותר: stizel כן.
  • הטוב ביותר ריאליטי: אקס פקטור ישראל, ערוץ 2, רשת.
  • את הטוב ביותר לילדים ונוער בסטודיו התכנית: ערוץ הילדים פרויקט הלהקה.
  • מגזין תוכנית הכי טוב תרבות ופנאי תחומים: ערב טוב עם גיא פינס, ערוץ 10.
  • השחקן הטוב ביותר בסדרת קומיקס: אסי כהן הפרלמנט.
  • הטוב ביותר Duco-ריאליטי: מחובר חם.
  • הכי טוב בתוכנית: שי בשישי ערוץ 10.
  • השחקנית הטובה ביותר ב-סדרות דרמה / מיני סדרה / ילדים ונוער הסדרה: איילת zorer בני ערובה.
  • הסרט התיעודי הטוב ביותר בסדרה: החיים כמו שמועה לוד בין ייאוש ותקווה, ערוץ 8, HOT.
                                     

12. 2014 פרסי האקדמיה לטלוויזיה. (2014 Television Academy Awards)

2014 הטקס התקיים ב-13 בפברואר, 2015 בתל אביב. ההוראה נעשתה ע י ירון brovinsky.

  • השחקנית הטובה ביותר בסדרת קומיקס: ליאת הר לב הפרלמנט.
  • את הטוב ביותר לילדים ונוער בסטודיו תוכנית: מה הוא חינוכי המוזה.
  • הכי סדרה קומית: הפרלמנט בערוץ 2, שידורי קשת.
  • הטוב ביותר דוקו-ריאליטי: מחוברים פלוס חם.
  • הטוב ביותר ריאליטי: המירוץ למיליון ערוץ 2, רשת.
  • השחקנית הטובה ביותר ב-סדרות דרמה / מיני סדרה / ילדים ונוער סדרה: אלמה דאשי איש חשוב מאוד.
  • הכי טוב סדרת תעודה: כביש 90, ערוץ 8, HOT.
  • סדרת הדרמה הטובה ביותר: איש חשוב מאוד HOT3.
  • מגזין תוכנית הכי טוב תרבות ופנאי תחומים: ערוץ 10 צינור לילה.
  • סדרה קומית לילדים ונוער: דן דגנים חינוכי.
  • הטוב ביותר של ילדים ובני נוער הסדרה החממה ניקלודיאון, כן.
  • הבמאי הטוב ביותר ב-סדרות דרמה / מיני סדרה / ילדים ונוער סדרה: דני סירקין התא Gordin.
  • הבמאי הטוב ביותר בסדרת קומיקס: אסף הראל-הפרלמנט.
  • אקטואליה תוכנית ו / או תחקיר ו / או חדשות: המקור ערוץ 10.
  • הטקס מנחה: ירון brovinsky ועמית Parakash.
  • השחקן הטוב ביותר ב-סדרות דרמה / מיני סדרה / ילדים ונוער הסדרה: יהודה לוי איש חשוב מאד.
  • הטוב ביותר היומי דרמה: אימפריה זגורי (zagori HOT3.
  • הבידור הטוב ביותר, המשחק הראה התכנית: היהודים באים בערוץ 1.
  • השחקן הטוב ביותר בסדרת קומיקס: אסי כהן הפרלמנט.
  • את "מפעל חיים" פרס: נורית קידר.
  • הטוב ביותר התסריט סדרת הדרמה / מיני סדרה / ילדים ונוער סדרה: שירלי mushof איש חשוב מאוד.
  • הכי טוב בתוכנית: חוצה ישראל חינוכי.
  • התסריט הכי טוב בסדרת קומיקס: ערן zarhovich, אסף הראל, Essi כהן, מאור כהן הפרלמנט.


                                     

13. 2015 טלוויזיה פרסי האקדמיה. (2015 Television Academy Awards)

ב-8 במאי 2016, את רשימת המועמדים 2015 טלוויזיה פרסים בתחרות פורסם ב-46 קטגוריות. את 2015 הטקס התקיים ב-10 ביוני, 2016 בתל אביב. בפעם הראשונה את הטקס בשידור ישיר באינטרנט, בשל העובדה כי לא משדר הגוף היה מעוניין לשדר בטלוויזיה בטקס הענקת הפרס.

  • הטוב ביותר של ילדים ובני נוער מגזין: גלילאו הטלוויזיה החינוכית.
  • ביים בסדרת דרמה: אלון Zingman shtisl.
  • הטוב ביותר תכנית המחקר: המקור ערוץ 10.
  • הכי טוב תעודה סדרה: מגש הכסף של ערוץ 8, HOT.
  • הטוב ביותר ריאליטי: מאסטר שף, ערוץ 2, שידורי קשת.
  • תסריט בסדרת דרמה: התסריטאי.
  • השחקנית הטובה ביותר בסדרת קומיקס: מירי אלוני להרוג את סבתא.
  • השחקנית הטובה ביותר בסדרת דרמה: נטע רסקין shtisl.
  • הכי סדרה קומית: להרוג את סבתא כן.
  • מונחה על ידי סדרה קומית: דוד אופק וליאור שפר להרוג את סבתא.
  • הראיון הכי טוב בתוכנית: חוצה ישראל, הטלוויזיה החינוכית.
  • השחקן הטוב ביותר בסדרת דרמה: devela גליקמן steysl.
  • המשחק הכי טוב להראות: לעוף על ערוץ 10 מיליון.
  • החדשות הטובות שחרור: ערוץ 10 חדשות 10 מהדורת החדשות המרכזית.
  • הטוב ביותר סאטירה ו מערכונים תכנית: גב האומה בערוץ 10.
  • הכי טוב בתוכנית: שי שידור בערוץ 10.
  • השחקנית הטובה ביותר של סדרת ילדים ונוער: ירדן בר-כוכבא דן מוסלי.
  • תסריט בסדרת קומיקס: יוסי mademoni להרוג את סבתא.
  • הטוב ביותר ספורט תוכנית: אולפן ליגת האלופות ערוץ ספורט.
  • הטוב ביותר של ילדים ובני נוער סדרה קומית: אלישע ערוץ הילדים.
  • את סדרת הדרמה הטובה ביותר: Fouda כן.
  • הטוב ביותר של ילדים ונוער סדרת הדרמה: החממה ניקלודיאון, כן.
  • הכי הכלכלה התוכנית: לילה כלכלי, חדשות 10.
  • הטוב ביותר תוכנית התרבות: הם אומרים שיש הטלוויזיה החינוכית כאן.
  • הבידור הטוב ביותר בתוכנית: יום בלילה עם אלפי גורים ערוץ 2, שידורי קשת.
  • הטוב ביותר Doko-ריאליטי: בייבי בום של ערוץ 10.
  • השחקן הטוב ביותר בסדרת קומיקס: אודי כמו עומרי גורדון החדשה של ג ין.
  • פרס "מפעל חיים": Tamira jordani.
  • הטוב ביותר הרך הסדרה: דן ואת הטלוויזיה החינוכית, מוזלי.
  • הטוב ביותר פנאי מגזין: ערב טוב עם גיא פינס, ערוץ 10.
  • הטוב ביותר אקטואליה תוכנית: לונדון את קירשנבאום, חדשות 10.
  • השחקן הכי טוב של סדרת ילדים ונוער: יובל סמו אלישע.
  • מנחה הטקס: מוש דנון, יו ר האקדמיה לקולנוע וטלוויזיה.
                                     

14. 2017 טלוויזיה פרסי האקדמיה. (2017 TV Academy Awards)

ערך מורחב – פרסי האקדמיה לטלוויזיה לשנת 2017

ב-31 בינואר 2018, את רשימת המועמדים 2017 טלוויזיה פרסים פורסם ב-46 קטגוריות. את הטקס 2017 התקיים ב-9 במרץ 2018, שודרה על פי בקשה 12.

                                     

15. 2018 טלוויזיה פרסי האקדמיה. (2018 TV Academy Awards)

ערך מורחב – פרסי האקדמיה לטלוויזיה לשנת 2018

ב-30 בינואר, 2019, את רשימת המועמדים 2018 טלוויזיה פרסים בתחרות פורסם ב-46 קטגוריות. את הטקס 2018 התקיים ב-10 במרץ 2019, שודרה כאן 11.

  • הכי טוב תעודת הסדרה: יומני קירשנבאום.
  • המשחק הכי טוב להראות: שעשועון טלוויזיה צ ייס.
  • הטוב ביותר אקטואליה תוכנית: לונדון את קירשנבאום, חדשות 10.
  • השחקן הטוב ביותר בסדרה לילדים ולנוער: נווה צור אילת.
  • הראיון הכי טוב בתוכנית: מפגש עם רוני קובאן.
  • הטוב ביותר תוכנית התרבות: התרבות הסוכן.
  • את "מפעל חיים" פרס: בילי סגל gazelius.
  • השחקנית הטובה ביותר של סדרת ילדים ונוער: גוי חבלן Oboy.
  • תסריט בסדרת קומיקס: דנה Moden זה ככה.
  • השחקן הטוב ביותר בסדרת קומיקס: אסי כהן זה כמו זה.
  • תסריט בסדרת דרמה: דנה idysis על הספקטרום.
  • השחקן הטוב ביותר בסדרת דרמה: יהודה לוי שחקן איש חשוב מאוד.
  • מנחי הטקס: לוסי עבודה, מיכאל הנגבי.
  • הטוב ביותר פנאי מגזין: אינסטלציה.
  • ביים בסדרת קומיקס: רם נהרי הוא איך זה.
  • ביים בסדרת דרמה: יובל sheperman על הספקטרום.
  • הטוב ביותר תחקיר התכנית: המקור של החקירה תכנית.
  • השחקנית הטובה ביותר בסדרת דרמה: נעמי לבוב על הספקטרום.
  • את סדרת הדרמה הטובה ביותר: על הספקטרום כן.
  • הטוב ביותר סאטירה ו מערכונים בתוכנית: ארץ נהדרת.
  • הטוב ביותר של ילדים ונוער סדרת הדרמה: Oboy.
  • הכי סדרה קומית: ככה זה.
  • הריאלטי הטובה ביותר: הכוכב הבא האירוויזיון 2019.
  • הטוב ביותר Doko-הריאליטי: טום וודס עושה בגרות.
  • השחקנית הטובה ביותר בסדרת קומיקס: דיין שטוקהולם שקיות.
  • הטוב ביותר של ילדים ובני נוער מגזין: להציל את חיות הבר.
  • הכי טוב לדבר ובידור תוכנית: מה קורה.
  • הטוב ביותר של ילדים ובני נוער סדרה קומית: צפוף תוכנית טלוויזיה.
                                     

16. 2019 טלוויזיה פרסי האקדמיה. (2019 TV Academy Awards)

ערך מורחב – פרסי האקדמיה לטלוויזיה לשנת 2019

ב-9 במרץ 2020, מועמדים פורסמו בקטגוריות שונות על ידי נדב אמאזונאסusa. kgm ו Mirab פלדמן. מיד עם פרוץ קורונה מגיפה שפורסם כי ההצבעה בתחרות יהיה נדחה לא ידוע התאריך. מאוחר יותר פורסם כי ההצבעה יתקיים בין 23 ל-26 באפריל 2020. הטקס שודר ב-11 כאן, ב-29 באפריל 2020.

את מנחי הטקס: ירון brovinsky ומאיה alecolumbra.

הטוב ביותר Doko-סדרת מציאות: 80 וארבע

הטוב ביותר עובדתי סדרה: סליחה על השאלה

התסריט של תכנית סאטירה ו מערכונים: ארץ נהדרת

סאטירה ו מערכונים בתוכנית: ארץ נהדרת

הטוב ביותר תוכנית התרבות: התרבות הסוכן

הטוב ביותר אקטואליה התכנית: היום זה היה עם טל ברמן

הכי טוב בתוכנית: שי בשידור

הטוב ביותר שעשועון טלוויזיה: המרדף

הראיון הכי טוב בתוכנית: מפגש עם רוני קובאן

איפור: ארץ נהדרת

עיצוב תלבושות: הבנים.

עיצוב אמנותי: הבנים.

הליהוק בתכונה סדרה: הבנים.

טלוויזיה. ילדים בגיל הגן: צוות החילוץ.

הטוב ביותר של ילדים ונוער תוכנית בידור: משחקי מוח

הטוב ביותר של ילדים ובני נוער מגזין: להציל את חיות הבר.

השחקנית הטובה ביותר של סדרת ילדים ונוער: ליאת הר לב אלישע

השחקן הטוב ביותר בסדרה של ילדים ובני נוער: יניב ביטון ילדים של בית עץ

הבידור הטוב ביותר תוכנית: את standardists עם רשף לוי

                                     

17. 2020 טלוויזיה פרסי האקדמיה. (2020 TV Academy Awards)

ערך מורחב – פרסי האקדמיה לטלוויזיה לשנת 2020

ב-22 במרץ, 2021, מועמדים פורסמו בקטגוריות שונות על ידי נדב אמאזונאסusa. kgm ודפנה לוסטיג. הטקס ישודר 11 על 11 באפריל 2021.

לקראת התחרות השנה, הנהלת האקדמיה עשיתי כמה שינויים: הכי מרשים שינוי חשוב הוא הפרדה של העולם של ילדים ונוער תוכן. התוכן הזה יזכה נפרד התחרות שלה בטקס שיתקיים בקיץ הזה.

שינויים נוספים שנעשו על ידי ההנהלה של האקדמיה הם תוספת של מספר קטגוריות נוספות. את הקטגוריות העיקריות, חטיבה נערך בין דרמה קומית ו מצבית קומדיה. וגם בתחום האישי קטגוריות פרסים נוספו שחקנים תת-שחקניות שניהם דרמה, קומדיה.

  • הטקס מנחה: יניב ביטון.
                                     
  • מורחבים פרס אופיר, פרס האקדמיה הישראלית לטלוויזיה האקדמיה מעניקה מדי שנה את פרס האקדמיה הישראלית לקולנוע פרס אופיר לאנשי הקולנוע הישראלי המצטיינים
  • פרסי האקדמיה לטלוויזיה לשנת 2018 הוא טקס בו מוענקים פרסי האקדמיה הישראלית לטלוויזיה בתחום היצירה הטלוויזיונית בישראל הפרסים חולקו לזוכים בטקס שהתקיים
  • פרסי האקדמיה לטלוויזיה לשנת 2017 הוא טקס בו מוענקים פרסי האקדמיה הישראלית לטלוויזיה בתחום היצירה הטלוויזיונית בישראל הפרסים חולקו לזוכים בטקס שהתקיים
  • פרסי האקדמיה לטלוויזיה לשנת 2020 הוא טקס בו הוענקו פרסי האקדמיה הישראלית לטלוויזיה בתחום היצירה הטלוויזיונית בישראל הטקס שודר בכאן 11 ב - 11 באפריל 2021
  • פרסי האקדמיה לטלוויזיה לשנת 2019 הוא טקס בו הוענקו פרסי האקדמיה הישראלית לטלוויזיה בתחום היצירה הטלוויזיונית בישראל הטקס שודר בכאן 11 ב - 29 באפריל 2020
  • ניתנו פרסים גם לתוכניות טלוויזיה במסגרת טקס פרסי האקדמיה לקולנוע. החל משנת 2003 פרסים אלה ניתנים בנפרד במסגרת טקס פרסי האקדמיה הישראלית לטלוויזיה הקטגוריות
  • פרסי האקדמיה לטלוויזיה לשנת 2016 חלק כבוד לתחום היצירה הטלוויזיונית בישראל בשנת 2016. הזוכים הוכרזו בטקס פרס האקדמיה הישראלית לטלוויזיה שהתקיים ב - 17 במרץ
  • התוכנית עבר להיות משודר בערוץ 13. בטקס פרסי האקדמיה הישראלית לטלוויזיה לשנת 2014 זכתה העונה הרביעית של התוכנית בפרס תוכנית המציאות הטובה ביותר ערך מורחב
  • הוא סיפורה האישי, שבו הופרדה מהוריה בגיל צעיר. הסדרה זכתה בפרס האקדמיה הישראלית לטלוויזיה לסדרה העובדתית הטובה ביותר לשנת 2016. הסדרה שודרה בין 2011
  • קרן מור נולדה ב - 18 במרץ 1964 היא שחקנית וקומיקאית ישראלית זוכת פרס האקדמיה הישראלית לטלוויזיה מור שילבה את שירותה הצבאי עם לימודי המשחק בסטודיו למשחק
  • אלמה דישי נולדה ב - 22 במאי 1987 היא שחקנית ישראלית זוכת פרס האקדמיה הישראלית לטלוויזיה על משחקה בסדרת הדרמה איש חשוב מאוד דישי נולדה בשכונת בבלי בתל
                                     
  • ועדויות של תושבי המעברות. זוכת פרס האקדמיה הישראלית לטלוויזיה לשנת 2019 בקטגוריית סדרת התעודה סאלח, פה זה ארץ ישראל סאלח שבתי אתר האינטרנט הרשמי של
  • טקס פרסי אמי: האקדמיה לטלוויזיה אומנויות ומדעים ATAS האקדמיה הלאומית לאומנויות הטלוויזיה והמדעים NATAS והאקדמיה הלאומית לטלוויזיה אומנויות ומדעים
  • האקדמיה. מועמדים ישראלים לפרס אוסקר פרס אופיר - פרס האקדמיה הישראלית לקולנוע פרס גלובוס הזהב פרס סרט הזהב אתר האינטרנט הרשמי של פרס אוסקר אתר האינטרנט
  • פרס התיאטרון הישראלי היה פרס שהוענק מדי שנה בין השנים 1995 ל - 2018 על ידי האקדמיה הישראלית לתיאטרון עבור מצוינות בתחום התיאטרון בישראל הפרס נוסד בשנת
  • הפרסים מוענקים מטעם האקדמיה הישראלית לקולנוע וטלוויזיה הזוכה בפרס אופיר בקטגוריה הסרט הטוב ביותר יישלח כנציג ישראל בתחרות על פרס אוסקר לסרט הזר הטוב
  • דיין וסמי מיכאל מושכים את מועמדותם לפרס ישראל באתר הארץ, 12 בפברואר 2015 גילוי דעת מאת מועצת האקדמיה הלאומית הישראלית למדעים, 12 בפברואר 2015 אור קשתי
  • הבמה באשדוד. הפרסים הוענקו מטעם האקדמיה הישראלית לקולנוע וטלוויזיה הזוכה בפרס אופיר בקטגוריה הסרט הטוב ביותר יישלח כנציג ישראל בתחרות על פרס אוסקר לסרט
  • פרס אופיר לסרט העלילתי הקצר הטוב ביותר הוא פרס אופיר הניתן מטעם האקדמיה הישראלית לקולנוע וטלוויזיה מאז שנת 2013 על הפקה יוצאת מן הכלל בסרט קצר. האתר של
  • פרס גראמי באנגלית: Grammy Award, שם מקוצר של המקור - Gramophone Awards, פרס הגרמופון הוא פרס הניתן על ידי האקדמיה הלאומית לאמנויות ולמדעי ההקלטה של
  • פרס סאטורן באנגלית: Saturn Award הוא פרס המוענק מדי שנה על ידי האקדמיה לסרטי מדע בדיוני, פנטזיה ואימה לציון סרטי המדע הבדיוני, הפנטזיה והאימה הטובים
  • ברציפות. האקדמיה הישראלית לקולנוע וטלוויזיה פרס האוסקר מדיה וקבצים בנושא האקדמיה האמריקאית לקולנוע בוויקישיתוף אתר האינטרנט הרשמי של האקדמיה האמריקאית
                                     
  • התיאטרון הישראלי פרס המוענק מדי שנה על ידי האקדמיה הישראלית לתיאטרון, עבור מצוינות בתחום התיאטרון. פרס זאב לספרות ילדים ונוער. פרס חשין: פרס בתחום חקר
  • שוטטות היא קומדיית מצבים ישראלית זוכת פרס האקדמיה לטלוויזיה ששודרה ב רשת ערוץ 2 בשנים 2001 - 2003 במשך שתי עונות. הסדרה שודרה בשידורים חוזרים בערוצים
  • לפטירתו. 2000 פרס ישראל על תרומה לחברה ולמדינה ביחד עם הגשש החיוור 2008 פרס האקדמיה לטלוויזיה על המשחק הטוב ביותר בסדרה קומית. 2013 פרס אופיר על מפעל
  • ביותר Best Foreign Language Film הוא אחד מפרסי אוסקר המוענקים מדי שנה על ידי האקדמיה האמריקאית לקולנוע. הפרס מוענק לסרטי קולנוע באורך מלא בני 40 דקות
  • וחדשים אליה. בפרסי האקדמיה לטלוויזיה לשנת 2016 הוענקו לחינוכית 7 מקומות ראשונים, ובסך הכל 17 מועמדויות. בתחילת חודש אוגוסט 2018 החינוכית זכתה בפרס PlayCon
  • חוצה ישראל שודרה בחודש מאי 2018. התוכנית זכתה בפרס האקדמיה לטלוויזיה כתוכנית האירוח הטובה ביותר ארבע פעמים, בשנים: 2004, 2006, 2010, 2014. חוצה ישראל - בהנחיית
  • קולנוע, טלוויזיה ותיאטרון ישראלי זוכה שלושה פרסי אופיר פרס האקדמיה האירופית לקולנוע פרס האקדמיה הישראלית לטלוויזיה פרס התיאטרון הישראלי פרס קלצ קין
  • פרס ביטחון ישראל ע ש אליהו גולומב הוא פרס הניתן מדי שנה ליחידים או לגופים עבור פעילות שתרמה להגברת הביטחון של מדינת ישראל ובדרך כלל ניתן על פיתוח טכנולוגי

Users also searched:

פרס האקדמיה הישראלית לטלוויזיה, קטגוריות לפי מיקום. פרס האקדמיה הישראלית לטלוויזיה,

Encyclopedic dictionary

Translation
Free and no ads
no need to download or install

Pino - logical board game which is based on tactics and strategy. In general this is a remix of chess, checkers and corners. The game develops imagination, concentration, teaches how to solve tasks, plan their own actions and of course to think logically. It does not matter how much pieces you have, the main thing is how they are placement!

online intellectual game →